Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Asszisztens (Budapest)

Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Asszisztens

Feladatok

  • Laboratóriumban végzett vizsgálatok és műszerek ismerete, használata, felügyelete
  • Műszerek karbantartása, kalibrációja és kontroll mérések elvégzése
  • Laboratóriumi informatikai rendszernek ismerete, használata
  • Vizsgálatok folyamatának felügyelete és ellenőrzése
  • Minták adminisztrálása saját rendszerünkbe

Elvárások

  • Laboratóriumi asszisztens, laboratóriumi szakasszisztens vagy laboratóriumi analitikus végzettség
  • Orvosdiagnosztikai laborban szerzett tapasztalat előny
  • Precizitás, terhelhetőség és gyorsaság

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezet, inspiráló csapat, stabil munkahely Magyarország vezető magánegészségügyi szolgáltatójánál
  • Hétfőtől péntekig tartó munkarend
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Egészségbiztosítás minden munkavállalónk számára

Leírás

Megbízónk Kelet-Közép-Európa vezető magán-egészségügyi szolgáltatója. Közel 100 000 ügyfél veszi igénybe az országos szinten elérhető, magas színvonalú egészségügyi szolgáltatásokat.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest