Orvosírnok (Budapest)

25 éve működő egészségügyi cégünkhöz keressük munkatársunkat,

Orvosírnok

 munkakörre.

Feladatok

  • leletírás, betegekkel való kapcsolatos adminisztráció,
  • általános irodai adminisztratív feladatok, úgymint; e-mailek ellenőrzése, szükséges telefonok kezelése, kimenő posta megírása, iratrendezés stb.
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • ad hoc jellegű feladatok

Elvárások

  • magabiztos 10 ujjas gépírástudás
  • orvosi latin nyelv ismerete
  • középiskola/gimnázium, érettségi bizonyítvány megléte, számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • percíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, lojalitás, proaktivitás

Előnyök

  •  hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • munkába járási költségtérítés
  • egyéb juttatások
  • bérezés megegyezés szerint

Munkavégzés helye

  • Budapest. XIII. kerület, Angyalföld (megközelítés: 1-es és 14-es villamossal, illetve 105-ös busszal).

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest