Orvoslátogató (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Gyógyszer kereskedelemmel, klinikai kutatások koordinálásával foglalkozó Partnerünk részére keresünk ORVOSLÁTOGATÓ munkatársat BÁCS-KISKUN, CSONGRÁD, JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK ÉS BÉKÉS megye egy részének területére.

Orvoslátogató

Feladatok

A vállalat termékeinek ismertetése és értékesítése a felkeresett szakorvosok számára

Termékkör szempontjából releváns vevőkör feltérképezése

Értékesítési folyamat kereteinek az egyéni területre szabott megtervezése és a kitűzött célok megvalósítása

A területi adatok elemzése, akciótervek kidolgozása

A munkavégzés tervezése, dokumentálása

Kapcsolattartás az egyéb funkcionális egységekkel

A munkavégzéshez szükséges magas színvonalú szakmai ismeretek elsajátítása, szinten tartása

Ad-hoc jelleggel részvétel projektekben

Követelmények

2-6 év orvoslátogatásban szerzett tapasztalat

Középszintű angol nyelvtudás

Előny: Orvos/gyógyszerész végzettség, egyéb esetben releváns végzettség a szakmához

Előny: szegedi vagy kecskeméti lakóhely

Rugalmas, határozott személyiség

Dinamikus és eredményorientált hozzáállás

Tanulni, fejlődni vágyó személy

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag (alapbér, teljesítménybér)

Céges telefon, tablet, autó

Hosszú távú fejlődési lehetőség

Támogató munkakörnyezet, barátságos csapat

Egyéb juttatások

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged