Orvoslátogató-Dél-Nyugat Magyrország (Magyarország)

-Dél-Nyugat Magyrország

A hirdetés már lejárt!

Multinacionális gyógyszeripari megbízónk számára

 Orvoslátogató

kollégát keresünk
Dél-Nyugat Magyarország területére

Feladatok

  • Képviselet és kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel
  • Célcsoport: Háziorvos, belgyógyász, kardiológus
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása és riportálás
  • Az aktuális üzleti terv teljesítése
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken

Elvárások

  • Rendeleti végzettség
  • Minimum 3 év orvoslátogatói tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Sikerorientáltság
  • Nagyfokú önállóság és mobilitás
  • Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Gépjármű vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Jó légkör egy elismert termékeket gyártó cégnél
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Magyarország,Magyarország,Dél-Nyugat Magyarország