Orvoslátogató (Magyarország)

Orvoslátogató

A Pharma Nord egyike Európa vezető étrend-kiegészítő és gyógyszergyártó vállalatainak. Az egészséges életmód megismertetése nagyon fontos számunkra. Magyarországon több, mint 20 éve jelen vagyunk.

  • Orvoslátogatót keresünk kelet-magyarországi területre
  • Kardiológus, belgyógyász szakorvosok, háziorvosok látogatására

Feladat meghatározás

  • Orvosok látogatása napi rendszerességgel, előre meghatározott terv alapján
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Oktatásokon, konferenciákon való részvétel

Végzettség

  • orvos, gyógyszerész, diplomás ápoló vagy egyéb egészségügyi diploma;
  • 2-5 éves orvoslátogatói gyakorlat;
  • gépjármű-vezetői engedély és vezetési tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

A Pharma Nord kihívásokkal teli és érdekes munkát kínál fiatal, lendületes csapat tagjaként. A Pharma Nordnak komoly növekedési és fejlesztési terve van a magyar piacon, budapesti irodájában jelenleg 8 fő dolgozik.

Kérjük önéletrajzát és motivációs levelét postai úton küldje el a Pharma Nord irodába. Cím: 1139 Budapest, Váci út 95. Határidő 2020. Március 6-ig. A borítékra írja rá: Orvoslátogató Kelet-Magyarország

A Pharma Nord Európa egyik vezető étrend-kiegészítő és gyógyszergyártó vállalata. Központi irodája Dániában található, 25 leányvállalata és 20 üzleti partnere van világszerte. A Pharma Nord termékeit forgalmazzák Európában, a Közel-Keleten és a gyorsan növekedő piacokon Ázsiában, valamint Oroszországban és az USA-ban.