Orvoslátogató

A hirdetés már lejárt!

Informatikai Vezetőképző Program

Megbízónk, Magyarország legnagyobb integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja vezetőképző programot hirdet, amelyre ezúton várjuk a jelentkezőket.

Amit kínálunk / What we offer
  • Versenyképes juttatási csomag.
    - Kihívást jelentő feladatok.
    - Képzéseken való részvétel.
Feladatok / Job description
  • A program kétéves keretén belül a résztvevő rotációs rendszerben az IT területen belül négy különböző munkakörben szerezhet gyakorlati tapasztalatot.
    - A cégcsoport vállalatainál 4-8 hónapos üzleti projektek megtervezése, megszervezése illetve eredménnyel való lezárása.
    - Szakmai és vezetői képzéseken való aktív részvétel és megfelelés.
    - Egyéni vezetői kompetenciák fejlesztése.
    - A program befejeztével kiemelt (lehetőség szerint vezetői) pozíció betöltése az adott funkcionális területen belül valamelyik cégcsoporthoz tartozó vállalatnál.
Elvárások / Requirements
  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
    - 0,5-3 éves, IT területén szerzett szakmai tapasztalat.
    - Erős szakmai érdeklődés és elkötelezettség.
    - Vezetői személyiség, kiváló kezdeményező készség.
    - Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
    - Utazási / munkavégzési hajlandóság az ország területén belül.
Kapcsolattartó személye / Contact person

Nándor Tóth
+36 30 981 0042

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, látogass el a http://www.randstad.hu/job_details/26233-informatikai-vezetokepzo-program/?mid=jobline
címre és jelentkezz az álláshirdetésre az online regisztrációs lap kitöltésével.