Orvoslátogató (Budapest)

Gyógyszergyártással és kereskedelemmel, klinikai kutatások koordinálásával foglalkozó partnerünk részére keresünk Orvoslátogató munkatársat.

Orvoslátogató

Feladatok

  • a vállalat termékeinek ismertetése és értékesítése a felkeresett egészségügyi szakemberek számára
  • a marketingterv meghatározott aktivitásainak, programjainak implementálása értékesítési oldalról
  • termékkör szempontjából releváns vevőkör feltérképezése
  • értékesítési folyamat kereteinek az egyéni területre szabott megtervezése és a kitűzött célok megvalósítása
  • területi képviselet ellátása, orvoslátogatás Somogy, Tolna és Baranya megyében
  • a területi adatok elemzése, akciótervek kidolgozása
  • a munkavégzés tervezése, dokumentálása
  • az egyénre meghatározott büdzsé menedzselése
  • kapcsolattartás az egyéb funkcionális egységekkel
  • a munkavégzéshez szükséges magas színvonalú szakmai ismeretek elsajátítása, szinten tartása
  • ad-hoc jelleggel részvétel projektekben
  • riportálás területi értékesítésért felelős vezető részére

Követelmények

  • releváns felsőfokú végzettség
  • min. 1 éves orvoslátogatói tapasztalat, preferált: 2-3 éves orvoslátogatói tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • rugalmas, határozott személyiség
  • csapatjátékos attitűd
  • energikus - tanulni, fejlődni vágyó, motivált személyiség

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, teljesítménybér, egyéb juttatási elemek)
  • céges telefon, tablet, autó
  • hosszú távú fejlődési lehetőség, karrier fejlődés lehetősége
  • támogató munkakörnyezet, barátságos csapat
  • szakmailag kiváló hírnévnek örvendő, ismert termékek
Budapest