Orvoslátogató - Baranya megye (Pécs)

Gyógyszergyártással és kereskedelemmel, klinikai kutatások koordinálásával foglalkozó Partnerünk részére keresünk ORVOS- és PATIKALÁTOGATÓ munkatársat BARANYA MEGYE egyes városainak regionális területére.

Orvoslátogató - Baranya megye

Feladatok

A vállalat termékeinek ismertetése és értékesítése a felkeresett egészségügyi szakemberek számára (házi orvosok, patika)

A marketingterv meghatározott aktivitásainak, programjainak implementálása értékesítési oldalról

Termékkör szempontjából releváns vevőkör feltérképezése

Értékesítési folyamat kereteinek az egyéni területre szabott megtervezése és a kitűzött célok megvalósítása

Területi képviselet ellátása, orvoslátogatás

A területi adatok elemzése, akciótervek kidolgozása

A munkavégzés tervezése, dokumentálása

Az egyénre meghatározott büdzsé menedzselése

Kapcsolattartás az egyéb funkcionális egységekkel

 A munkavégzéshez szükséges magas színvonalú szakmai ismeretek elsajátítása, szinten tartása

Ad-hoc jelleggel részvétel projektekben

Riportálás területi értékesítésért felelős vezető részére

Követelmények

Releváns felsőfokú végzettség, előny: Orvos/gyógyszerész végzettség

Min. 1 éves orvoslátogatói tapasztalat, preferált: 2-3 éves orvoslátogatói tapasztalat

Alapfokú angol nyelvtudás (előny: középszintű)

Rugalmas, határozott személyiség

Csapatjátékos attitűd

Energikus - Tanulni, fejlődni vágyó, motivált személy

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag (alapbér, teljesítménybér)

Céges telefon, tablet, autó

Hosszú távú fejlődési lehetőség

Támogató munkakörnyezet, barátságos csapat, elismert termékek

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs