Összeszerelő munkatárs (Miskolc)

Összeszerelő munkatárs

Feladatok

  • 4 műszakba, különböző területre keresünk operátor kollégákat, több miskolci gyártó céghez.
  • van olyan cég, ahol egyből belső állományba tudsz tőlünk bekerülni, de van ahol kölcsönzésről lenne szó.
  • a fizetés mindenhol más, részletek személyesen, vagy telefonon!
  • az interjúra való felkészítésben, egészen a szerződéskötési folyamatig mindenben segítünk! :)

Követelmények

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
  • Többműszakos munkarend vállalása (4 műszak, 12 órás),
  • Jó kézügyesség, látás, monotonitástűrés.

Amit kínálunk

  • br. 271.442 Ft Ft elérhető juttatásokkal együtt (nettó 180.058 Ft). Emellé családi adókedvezmény igénybe vehető, valamint túlóra lehetőség is van!
  • minden cég állja a bejárást tömegközlekedés esetén 100%-ban, Miskolc 80-100 km-es környezetében indítanak műszakos, ingyenes céges járatokat is!
  • amennyiben mégis autóval szeretnél bejárni 15 Ft/km/fő jár, a átléped az egy napi oda-vissza út esetében az 50 km-ert, akkor nettó 24 Ft/km/fő jár.
  • modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,
  • fejlődési lehetőség, stabilitás, hosszú távú lehetőségek.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc