Összeszerelő operátor (Győr)

JELENTKEZZ OPERÁTORNAK AUTÓIPARI PARTNERÜNKHÖZ GYŐRBE SZÁLLÁS BIZTOSÍTÁSÁVAL!

A győri térség legnagyobb autóipari vállalatához, jármű- és motorgyártással foglalkozó partnerünkhöz várjuk

Összeszerelő operátor

pozícióba

a jelentkezőket SZÁLLÁS BIZTOSÍTÁSÁVAL.

Ha Te is olyan munkahelyet keresel, ahol hosszútávon megtalálod számításaid, kiszámítható munkarendet, korrekt bérezést és megbecsülést kapsz, akkor jelentkezz mielőbb! Várjuk párok jelentkezését is, akik Nyugat-Magyarországon kezdenék életük következő fejezetét!

Feladatok

  • Munkautasítások alapján szerelő munkák teljesítése
  • A munkafolyamatra előírt szerelési utasítás, illetve az illetékes munkahelyi vezető utasítása alapján szerelési műveletek elvégzése
  • A munka minőségének ellenőrzése
  • A gyártóberendezések tisztítása, ápolása, a gyártóterület takarítása, rendben tartása
  • Vezetői utasítások végrehajtása a munkakörhöz tartozó feladatok keretében

Elvárások

  • Min. 8 általános iskolai végzettség (magasabb végzettség esetén magasabb alapbér)
  • Hasonló területen, gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség, jó állóképesség

Előny

  • Autóipari vagy fémipari végzettség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedően magas kezdő alapbér bruttó 280.000 – 306.000 Ft (végzettség alapján)
  • Emelt műszakpótlék 14:00-22:00 15%, 22:00-6:00 30%
  • Cafetéria éves bruttó keret 400.000 Ft (időarányos jogosultság próbaidő után)
  • Kiszámítható munkaidő klasszikus 3 műszak 8 órában
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • Ingyenes szálláslehetőség biztosított felszerelt albérletekben (párok jelentkezését is várjuk)
  • Ingyenes céges buszjáratot biztosítunk a szállás közelétől
  • Havonta egyszeri hazautazás 100%-ban térített

Munkavégzés helye

Győr

Győr