Összeszerelő operátor (Pécel)

A Delego Consulting Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Összeszerelő operátor
3

Feladatok

  • Fóliás termékek előkészítése a gyártási folyamatokhoz
  • Gyártósori gépek ellátása alapanyaggal (apró alkatrészekkel való feltöltés)
  • Elemek összeillesztése, csavarása, pattintása
  • Legyártott termékek minőségellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása, munkaállomás rendbentartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó monotónia-tűrő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Álló munka és három műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

BETANÍTOTT ÖSSZESZERELŐI MUNKALEHETŐSÉGET KÍNÁLUNK KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL STABIL HÁTTERŰ CÉGNÉL!
Dinamikusan fejlődő autóipari beszállító partnerünk felvételt hirdet könnyen elvégezhető összeszerelői munkára! INGYENES céges buszjáratot biztosítunk Pest megye számos településéről!

  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség STABIL HÁTTERŰ cégnél!
  • KIMAGASLÓ ÓRABÉR
  • HÓNAP DOLGOZÓJA BÓNUSZ
  • CSOPORTOS TELJESÍTMÉNY BÓNUSZ
  • FIZETETT MUNKAKÖZI SZÜNETEK
  • NINCS KÖTELEZŐ TÚLÓRA, hétvégéid szabadok lesznek!
  • BETANÍTÁS szakavatott munkatársaktól
  • BEJELENTETT munkaviszony
  • Műszakpótlék (30% - 18 és 6 óra között)
  • Túlórapótlék (50% - hétköznap,100% - hétvégén)
  • Munkaruha biztosított
  • BÉREZÉS: NETTÓ 180.000 FT - 250.000 FT/HÓ
  • BEJÁRÁSTÁMOGATÁS: INGYENES céges busz VAGY utazási támogatás (15 Ft/km autóval való bejárás esetén, tömegközlekedéssel való bejárást pedig 86%-ban)

INGYENES céges buszjáratainkat az alábbi településekről éred el:

Aszód, Bad, Dány, Gödöllő, Hévízgyörk, Isaszeg, Pécel, Tura, Valkó, Zsámbok, Farmos, Gyömrő, Maglód, Mende, Nagykáta, Sülysáp, Szentmártonkáta, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Galgahévíz, Kartal.

Munkavégzés helye

Pécel

Pécel