Összeszerelő operátor (Pécel)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Összeszerelő operátor
3

Feladatok

  • Kézi szerelési feladatok ellátása
  • Gépek betöltése alapanyaggal
  • Ragasztási, pattintási feladatok elvégzése
  • Alapvető eszközök használata (csavarhúzó, fogó, asztali présgép)
  • Kész termékek ellenőrzése és csomagolása

Elvárások

  • Vállald a több műszakos állómunkát (3 műszak, heti váltásban)
  • GYERE EL az interjúra
  • Legyen jó a kézügyességet
  • Végezd precízen a munkád
  • Hozzáállásod legyen kitartó
  • Tudj csapatban és önállóan is dolgozni
  • Rendelkezz általános iskolai végzettséggel

Amit kínálunk

EXTRA KÖNNYŰ termékek | FIZETETT szünetek | EGYSZERŰ feladatok |

INGYENES buszjáratok | 3 műszakos munkarend | KIEMELKEDŐ JUTTATÁSOK

Szabad hétvégékre és kiszámítható beosztásra vágysz?

CSALÁDIAS légkört keresel, ahol SZUPER kollégák segítik a betanulásod?

MEGTALÁLTAD A NEKED VALÓ MUNKÁT! --> JELENTKEZZ!!

  • FIX alapbér
  • Br. 21.000 Ft/hó Cafeteria – már az első teljes hónaptól!
  • Br. 37.500 Ft/hó – teljesítmény BÓNUSZ
  • 30%-os műszakpótlék 18:00-6:00 között)
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • TÁMOGATOTT bejárás:
    • INGYENES céges buszjáratok több településről (településlista a hirdetés alján olvasható!)
    • 86%-os támogatás távolságibérlet esetén,
    • 30 Ft/km arányban gépjármű esetén.
  • SZABAD hétvégék
  • FIZETETT munkaközi szünet - CSAK 7 óra 30 perc munka/nap
  • Klimatizál gyár (nyáron hűtenek, télen fűtenek)
  • TÁMOGATÓ környezet, MAGAS színvonalú betanítás

INGYENES CÉGES BUSZJÁRATOKAT biztosítunk a következő településekről:

Aszód, Bag, Dány,Dányszentkirály, Domonyvölgy,Gödöllő, Gödöllő-Máriabesnyő, Hévízgyörk, Isaszeg,Tura, Valkó,Vácszentlászló, Zsámbok, Farmos, Gyömrő, Maglód, Mende, Nagykáta, Sülysáp, Szentmártonkáta, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton,Tóalmás,Galgahévíz, Kartal.

További településekről érkezők utazási költségeit az alábbiak szerint térítjük:

100 % távolsági bérlet esetén, 30 Ft/km arányban üzemanyagtérítés

Munkavégzés helye

Pécel

Pécel