Összeszerelő operátor,-Győr (Győr)

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres összeszerelő operátor munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Termékek gyártásában való aktív részvétel, összeszerelési feladatok ellátása
  • Legyártott termékek ellenőrzése
  • Nem megfelelő alkatrészek elkülönítése
  • Eredmények adminisztrálása

Elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás, jó koncentráló képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Gyári környezetben szerzett tapasztalat, monotonitástűrés, megbízható munkavégzés, jó fizikum előny

Amit kínálunk:

  • Nettó 2125 Ft/ óra napi/alkalmi bejelentéssel – csúsztatott heti kifizetéssel
  • Bruttó 2300 Ft/óra + 30 % műszakpótlék – határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Stabil, támogató munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Fejlődési és tapasztalat szerzési lehetőségek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Támogató, munkavállaló központú munkahelyi légkör

Munkaidő:

  • területtől és termelési igényektől függően 3 műszak (8 órás munkaidő) vagy 4 nap munka/4 nap pihenő (12 órás munkaidő) + túlóra lehetőség

Munkabér

  • nettó  2 125  Ft  / óra
Győr