Összeszerelő operátor_Győr (Győr)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre Összeszerelő operátor munkatársat keres,!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre Összeszerelő operátor munkatársat keres!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre Összeszerelő operátor munkatársat keres, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Alkatrészek munkautasítás szerinti összeszerelése
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kézügyesség-apró alkatrészeket is kell majd összeszerelni
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása.
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő termelési körülmények
  • Alapbér: bruttó 416.983 Ft/ hó
  • Műszakpótlék: 18:00-22:00 30%, 22:00-06:00 50%
  • Hosszú távú, határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Cafateria: SZÉP kártyára az első naptól br. 37.500 Ft/hó.
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Ingyenes dolgozói buszjárat Győrön belül
  • Hétvégi túlóra lehetőség
  • Munkaruházat
  • Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok

Munkarend:

  • 2 vagy 3 műszakos munkavégzés- napi 8 órában
  • túlórázási lehetőség

Munkabér

  • bruttó  416 983  Ft  / hó
Győr