Összeszerelő - redőny, szúnyogháló (Dunakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Cégünk 29 éve van jelen a hazai árnyékolástechnika piacán és az eltelt idő alatt Magyarország vezető és meghatározó árnyékolástechnikai tervező és gyártó cégévé vált. Sikerünk egyik kulcsa az ember, aki nélkülözhetetlen szereplője családias légkörű vállalatunknak. Dinamikusan fejlődő cégünk nagy hangsúlyt fektet a megrendelői igények maradéktalan kiszolgálására, ezért a gyártócsarnokunkba keresünk lelkes kollégákat a fent említett munkakörök betöltésére.

Összeszerelő - redőny, szúnyogháló

Feladatok

  • Anyagmozgatás
  • Alkatrészek összeszerelése, késztermék kialakítása
  • Redőny összeszerelése
  • Lécek rakodása
  • Egyéb szerelési munkák
  • Szúnyogháló összeszerelése (könnyű fizikai munka)

Elvárások

  • Összeszerelő munkában szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Alkalmazkodás csapatban történő munkavégzésre
  • Tartós munkakapcsolat

Előnyök

  • Alapvető barkácsolási ismeretek
  • Árnyékolástechnikában szerzett gyártói tapasztalat
  • Anyagismeret
  • Előny, ha a lakóhely közel van cégünk telephelyéhez (Dunakeszi)

Amit kínálunk

  • Nyugodt, családias légkör
  • Megbecsülés és elismerés
  • Hosszú távú foglalkoztatás egy jó kedélyű csapatban
  • Teljes munkaidő
  • Jó munkakörülmények
  • Utazástérítés

Munkavégzés helye

  • 2120 Dunakeszi, Bem utca 5.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva lehet.

Dunakeszi