Osztályvezető - zöldség/gyümölcs osztály (Győr)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját.

Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk.

A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

pozícióba.

Milyen feladatok várnak Rád?

A területen felmerülő vásárlói igények árualapjainak biztosítása, a hozzá tartozó osztály szortimentjébe tartozó árukészlet vezetése, rendelése és karbantartása, továbbá a felelősségi körébe tartozik az osztály árukészletének mozgatásának, kihelyezésének koordinálása az alábbi pontok alapján.

Készletkezelési feladatok

  • Rendelés feladása
  • Kapcsolattartás a szállítóval, kapcsolattartás a beszerzővel, átraktározások lebonyolítása
  • Központi értékesítés által elrendelt feladatok határidős végrehajtása
  • Nem szállított rendelések vizsgálata

Készletkarbantartás

  • Készletkorrekciók végrehajtása
  • Leltár végrehajtása, korrekciózása
  • Sajátmárkás termékek kiemelt kezelése

Vevőkezelés

  • Vevőigények teljesítése
  • Vevőtájékoztatás
  • Rendelésfelvétel
  • Vevőlátogatás

Árukezelés

  • Áruátvétel koordinálása, esetenként áruátvétel
  • Központi planogramok maximális követése
  • Az áru eladótérbe mozgatásának koordinálása
  • Árufeltöltés irányítása

Akció

  • Akciós listák feldolgozása
  • Akciós kihelyezés ellenőrzése
  • Helyettesítő termék biztosítása
  • Aktuális akciók ismerete, előkészítése

Jelölések

  • Polccímke kihelyezés ellenőrzése
  • Ártáblák, vevőtájékoztató táblák ellenőrzése

Oktatás

  • HACCP, Minőségbiztosítás feladatok elvégzése
  • Nyomon követés, árujelölés és vonatkozó feladatok

Emberi erőforrás feladatok

  • Munkaidő beosztás készítése a területén dolgozó munkavállalók számára, a beosztás rögzítése és ellenőrzése
  • Munkavállalók szabadságának kiadása és koordinálása
  • Munka-baleset és tűzvédelmi szabályok betartatása
  • Hatékony csapatvezetés (motiválás, visszajelzés, teljesítményértékelés)

Minőségbiztosítás

  • Lejárati idők és hőmérsékletek ellenőrzésének szervezése
  • HACCP dokumentumok vezetése

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra?

  • Középfokú végzettség - érettségi
  • Legalább 3 év kereskedelemben vagy vendéglátóiparban eltöltött szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Előny: vezetői tapasztalat vagy releváns tréning

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat

Munkavégzés helye:

9012 Győr, M1/83-as főút csomópontja

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar nyelven!

Győr