OT szakértő (Sopron)

OT szakértő

Leírás

Soproni multinacionális partnerünk számára keresünk OT szakértő kollégát. Támogató kollégák és vezetők várnak, valamint változatos feladatok!

OT szakértő

Feladatok

  • A gyártási területen alkalmazott folyamatok, eljárások és a nyomon követési rendszerek különböző összetevőinek megismerése
  • IT/OT Security kiépítésében és üzemeltetésében történő részvétel
  • A termelőgépek konfiguráció kezelő adatbázisának (OTCMDB) kiépítésében és üzemeltetésében való ré
  • Az Ipar 4.0 (MSF) bevezetéséhez kapcsolódó projektek támogatása OT oldalról
  • A központi projektvezetéssel működő projektek támogatása
  • Új folyamatok és rendszerfunkciók tervezése, bevezetésében történő közreműködés
  • A termelési rendszerekkel kapcsolatos incidensek kezelése, hibaelemzés, hibaelhárítás és nyomon követés összetett problémák esetén

Elvárások
  • Műszaki Informatikus végzettség
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős kommunikációs és együttműködési készség
  • Programozási ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk
  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, támogató munkakörnyezet
  • Utazási támogatás
  • Csoportos balesetbiztosítás
  • Folyamatos vezetői visszajelzés
  • Gyümölcsnap és éves egészségügyi kontroll
  • Lojalitásbónusz
  • Jó ötletekért pénzjutalom

Munkavégzés helye

Sopron

Sopron