OT/IT hálózat mérnök (Bóly)

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bonafarm Zrt. csapatához.

OT/IT hálózat mérnök

A munkakör célja

A hozzá tartozó szolgáltatási terület illetve annak folyamatinak fejlesztése, támogatása, koordinálása és visszamérése.

Feladataid lesznek:

  • felmérni, megtervezni, kialakítani és üzemeltetni a termelési hálózat (OT) és az Office hálózat (LAN) közötti biztonságos kapcsolatot
  • kialakítani, üzemeltetni az OT hálózat szeparációt, összhangban az IT biztonsági előírásokkal, biztonsági standardokkal
  • monitorozni és elemezni a hálózati forgalmat, szükség esetén jelentést tenni az IT managementnek, ha incidenst észlelsz vagy beavatkozás szükséges
  • feltárni és vagy megszüntetni az eszközök sérülékenységeit vagy kockázatcsökkentő eljárásrendet bevezetni
  • az ipari irányító rendszerek magas rendelkezésre állása mellett biztosítani az OT és az IT hálózat közötti biztonságos kapcsolatot
  • nyomon követni az OT infrastruktúrához kapcsolódó projekteket
  • kommunikálni a megfelelő belső és külső IT és OT megoldás szállítókkal

Téged keresünk, ha

  • szakirányú felsőfokú végzettséged van (IT- és/vagy Villamosmérnök)
  • rendelkezel 5 éves ICT és vagy IT mérnöki tapasztalattal
  • rendelkezel LAN/WAN, illetve VPN és VLAN ismeretekkel
  • ismered az OT és az IT LAN protokollokat, kommunikációt
  • ismered a tűzfalak, aktív hálózat elemek konfigurálását
  • terhelhetőség, felelősségvállalás, határidők betartása jellemez
  • rugalmas a hozzáállásod, határozott és proaktív a személyiséged, kiemelkedő kommunikációs készséged van
  • precíz és munkájára igényes munkavégzés jellemez
  • fontos számodra az IT biztonságtudatos szemléletmód
  • angol nyelvtudásod társalgási szintű
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési rutinod van, hiszen előfordulhat, hogy szükség lesz a telephelyek közötti mobilitásodra

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

A Bonafarm Zrt. a Bonafarm Csoport menedzsment cége, amely a csoportszintű stratégia kialakításáért, a szinergiák kihasználásáért és a közös feladatok elvégzéséért felelős. Célja az integráció elősegítése a kiemelt területeken, beleértve a csoport dolgozóinak valódi, egymást támogató közösséggé válását is. A Bonafarm Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Munkavégzés helye

Bóly, Mohács, Szeged

Bóly