Otthonszakértő (Győr)

Győr-Moson-Sopron megye (Győr, Sopron, Mosonmagyaróvár)

Magyarország legelismertebb, piacvezető ingatlanforgalmazó cége megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Otthonszakértő

Elvárások:

  • Tudsz önállóan menedzselni projekteket,
  • Kiválóan tudod magad érvényesíteni,
  • Tudsz célt tervezni és arra fókuszálni,
  • Képes vagy egyenletes teljesítményre,
  • Nagy munkabírásod van,
  • Nyitott vagy egy új szakma elsajátítására,
  • Eligazodsz az online világban,
  • Kiismered magad a marketing rejtelmeiben,
  • Munkádban kreatív vagy,
  • Képes vagy vállalkozóként gondolkozni és dolgozni

Előnyt jelent:

  • Ingatlanpiaci vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Idegen nyelv ismerete

Feladatok:

  • Európai színvonalú, magas jövedelem,
  • A kezdeti időszakban fix juttatással,
  • Rugalmas időbeosztás,
  • Változatos munka,
  • Szakmai fejlődés a folyamatos emelt szintű képzések által,
  • Biztonság, kiszámíthatóság, tervezhető munka,
  • Erős, összetartó, vidám hangulatú, sok éve együtt dolgozó csapat,
  • Megbízható, ismert, stabil, erős cégháttér, országos lefedettséggel,
  • Kapcsolatokat építhetsz,
  • Értékesítési versenyeken vehetsz részt,
  • Díjazzuk az eredményeidet,
  • Most online elkezdheted otthonról!,

, Az állás betöltéséhez előnyt jelent:,

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,

, Amennyiben olyan lehetőséget keresel:,

  • Ahol nem fenyeget a leépítés, elbocsátás réme,
  • Ahol Te határozhatod meg mennyi legyen a kereseted,
  • Ahol az időddel Te gazdálkodsz,
  • Ahol a sikereid megélheted,

, Megbízóról:,

Magyarország legelismertebb, piacvezető ingatlanforgalmazó cége, mely az elmúlt több mint tizenöt év során számtalan díj és elismerés büszke tulajdonosa lett, A sikert többek között a szakmájuk iránt elkötelezett, képzett és profi otthonszakértő kollégáinak köszönheti

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat,
  • , Te milyen szakember lennél az ingatlanpiacon?

Munkavégzés helye:

Győr