Óvodapedagógus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magánóvodai családias nevelő közösség részére keresünk munkatársat

ÓVODAPEDAGÓGUS

(16-0490)

pozícióba.

Feladatok

  • Óvodapedagógusi feladatok ellátása,
  • Óvodás korú gyermekek nevelése-oktatása, iskolai életre történő felkészítése.

Elvárások

  • Elkötelezett, gyermekszerető hozzáállás,
  • Diploma óvodapedagógus végzettséggel,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Egészségügyi alkalmasság.

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Szeretetteljes, családias nevelő közösség.

A munkavégzés helye

Budapest XVIII. kerület

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0490”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest