Óvodapedagógus munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Óvodapedagógus munkatársat keresünk

Feladatok

  • Gyermekek napközbeni ellátása az érvényben lévő szakmai, módszertani alapelvek figyelembevételével.
  • A gyermek harmonikus testi, szellemi és szociális fejlődésének elősegítése együttműködésben a családokkal

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • Főiskolai végzettség: óvodapedagógus
  • cselekvőképesség;
  • 1 hónap próbaidő vállalása
Elvárt kompetenciák:
  • Az óvodai nevelés-gondozás szakmai szabályainak magas szintű ismerete és alkalmazása, gyermekközpontúság, csapatmunka, igényesség, segítőkészség
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • fényképpel ellátott részletes szakmai és személyes önéletrajz,
  • végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata,
  • motivációs levél

Amit kínálunk

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Leírás

Partnerünk pályázatot hirdet  Óvodapedagógus  munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest