Páciens koordinátor (Budapest)

Páciens koordinátor

Induló magánklinika keresi páciens koordinátor munkakörbe új Kollégáit.

Feladatok

  • személyesen vagy telefonon jelentkező érdeklődők tájékoztatása a vizsgálatokról és az árakról
  • időpont egyeztetés,
  • vizsgálatra érkező betegek fogadása, elirányítása a rendelőben
  • kapcsolattartás telefonon, interneten keresztül,
  • a vizsgálatok időrendi nyilvántartásának vezetése - az orvosi ellátást követő adminisztráció elvégzése, számlázás, pénzkezelés - általános adminisztráció

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek - beleélő képesség, páciensközpontú gondolkodás - felelősségteljes viselkedés - megbízható, önálló munkavégzés - ápolt, tiszta megjelenés
  • idegen nyelv ismerete (angol)

Előnyök

  • egészségügyben szerzett tapasztalat, jártasság

Amit kínálunk

  • Családias, igényes munkahelyi környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávú munkaviszony
  • Diákok jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye

1066, Budapest, Jókai utca 6.

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest