Palackozóüzemi kisegítő munkatárs (Répcelak)

Mind-Diák Szövetkezet

A Linde egy vezető szerepet játszó, globális gázipari és mérnöki vállalat. Vállalatunk az ipari, orvosi és különleges gázok és gázberendezések egyik vezető szállítója Magyarországon. Ipari gázainkat gyakorlatilag minden iparágban, a kereskedelemben, a tudományban és a kutatásban is használják. A legmagasabb szintű minőségi és tisztasági előírásoknak megfelelő gázok szállításán túl, olyan innovatív megoldásokat kínálunk, amelyek hatékonyabbá teszik partnereink üzleti tevékenységét.

Palackozóüzemi kisegítő munkatárs

Feladatok

  • Palackok válogatása
  • Palackok címkézése
  • Szárazjéggyártás

Elvárások

  • Aktív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Csapatjátékos személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés, alaposság
  • Fizikai terhelhetőség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-16:00 küzütt
  • Június 17. és augusztus 25. között

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • Rövid távú, nyári diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Fizikai munkában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Répcelak

Répcelak