Pályakezdő IT supporter és tesztelő munkatárs (Budapest)

Pályakezdő IT supporter és tesztelő munkatárs

A HVG Kiadó online fejlesztési csapatába keresünk olyan pályakezdő fiatalt vagy egyetemistát, aki erős informatikai érzékkel rendelkezik és legalább heti 30 órában részt tudna venni a HVG online termékeinek fejlesztői supportjában, az elkészült új fejlesztési feladatok tesztelésében.

Az alábbiak lennének a feladataid:

  • Az online termékekhez kapcsolódó IT support feladatok elvégzése (HVG.hu, Adozona, Kulcs.hvg.hu, Jobline, Eduline)
  • Az Ügyfélszolgálathoz érkező ügyféligények értelmezése, besorolása, menedzselése
  • Az esetleges külső és belső hibajelzésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • A belső rendszereink, folyamataink működésének megértését követően a belső feljesztőcsapat támogatása
  • Feladataid precíz dokumentálása ticketing rendszer használatával
  • Az előre meghatározott rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése kliens oldalon
  • Az online fejlesztésekhez kapcsolódó végfelhasználói tesztek készítése

Ami szükséges a munkádhoz:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki végzettség vagy erős műszaki érdeklődés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Ismered és használod a Microsoft irodai környezetét (Windows 7-10 és Office termékek)
  • Alapfokú SQL ismeret

Aminek örülnénk:

  • Bármilyen korábbi IT-s tapasztalat
  • Alapfokú HTML ismeret
  • Valamilyen programozási nyelv ismerete
  • JIRA ismeret
  • Korábbi vagy éppen zajló IT-s tanulmányok
  • Online rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

Amivel várunk:

  • Lelkes, fiatalos csapat
  • Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
  • Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben
  • Részese lehetsz egy kreatív és minőséget alkotó médiavállalat életének

Munkavégzés helye

  • Budapest, III. kerület

Budapest