Pályakezdő / Junior Folyamatmérnök (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülő gyártó parterünk részére keresünk pályázót az alábbi pozícióba:

Pályakezdő / Junior Folyamatmérnök

Feladatok

  • Senior mérnökök munkájának támogatása;
  • Új gyártósorok telepítésének támogatása,
  • Új termék bevezetések támogatása;
  • Gyártás támogatás;
  • Felmerülő problémák megoldása;
  • Selejt kezelés, javító intézkedés bevezetés;
  • Folyamatok fejlesztése;
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (Gépészmérnök);
  • Pályakezdő vagy max 1-2 év tapasztalattal rendelkező mérnök;
  • Magabiztos kiállás;
  • Angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés és juttatási rendszer;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos csapat;
  • Nemzetközi környezet.

Előnyök

  • Gyártó céges tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Komárom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Komárom