Pályakezdő munkatárs pénzügyi területre (Budapest)

[ST-DFPC02]

Pályakezdő munkatárs pénzügyi területre

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb vállalatának dinamikusan bővülő magyarországi szervezete. Az egyre kiterjedtebb ügyfélportfolió hatékony kiszolgálása érdekében keresünk hozzájuk új pályakezdő munkatársakat pénzügyi területre.

Feladatok

- Számlázáshoz szükséges adatok rögzítése
- A számlázási folyamatok teljes körű kezelése
- PO-k és Sales Order-ek kezelése
- Együttműködés a tárosztályokkal és a belga pénzügyi központtal
- A területhez tartozó folyamatok fejlesztése
- Információ biztosítása a partnerek felé

Elvárások

- Főiskolai, vagy egyetemi diploma
- Kiváló angolnyelvtudás
- Erős Excel tudás
- Ügyfélorientált hozzáállás
- Kiváló kommunikációs készség és jó problémamegoldó képesség
- Analitikus képesség

Előny

- Releváns szakmai tapasztalat
- SQL tudás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest