Pályakezdő Mérnök /Villamos vagy Informatikus (SMT területre) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk kollégát a következő pozícióba:

Pályakezdő Villamosmérnök (SMT területre)

Feladatok

  • Gyártási dokumentációk elkészítése és karbantartása;
  • SMT berendezések programozása és üzemeltetése;
  • A keresztfunkciós és APQP csapatokban való aktív részvétel;
  • Mintagyártások végrehajtása, új gyártási technikák átvétele és bevezetése;
  • Szériagyártás támogatása;
  • Vevői változások felkövetése, reklamáció-kezelési folyamatokban és vevői auditokon történő aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Mechatronikai mérnök/Villamosmérnök/Műszaki informatikus);
  • Érdeklődés az SMT technológia iránt;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;

Amit kínálunk

  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár