Pályázati manager (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Folyamatosan fejlődő, pécsi székhelyű, piacvezető gyártóipari partner cégünk munkatársat keres

Pályázati manager

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Pályázati lehetőségek folyamatos keresése
  • Kapcsolattartás pályázatíró cégekkel, pályáztató szervezetekkel, ellenőrzési hatóságokkal
  • Elszámoláshoz, nyilvántartáshoz kapcsolódó számlák rendszerezése, iktatása
  • Kapcsolódó számviteli bizonylatok kezelése
  • Pályázati dokumentáció karbantartása
  • Bankszámla kivonatok kontírozása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Gazdasági felsőfokú végzettség,
  • Pontos munkavégzés
  • Számviteli területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Terhelhetőség
  • Nagy mentális teherbírás, csapatmunkára való hajlandóság, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség, határozott fellépés

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Gyártóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Pályázati elszámolásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • változatos és kihívást jelentő feladatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • multinacionális környezet

Kérjük jelentkezéséhez csatoljon angol és/vagy német nyelvű önéletrajzot is.

A jelentkezéseket a Jelentkezem az állásra gombra kattintással várjuk.

Pécs