Pályázati projektmenedzser (Pécs)

Pécsi székhelyű vállalkozás pályázati projektmenedzsert keres

Pályázati projektmenedzser munkatársat keresünk 2010 óta európai uniós finanszírozású támogatott projektek összeállításával, elszámolásával foglalkozó irodánkba Munkavégzés helye: Pécs

A pályázati projektmenedzser munkakör alapvető célja:

  • támogatásban részesülő támogatási kérelmek elkészítése akár önállóan, akár csapatmunkában, valamint
  • a támogatott projektek sikeres megvalósításának és utánkövetésének biztosítása ügyfeleink számára.

A munkakörben ellátandó feladatok:

  • a megjelenő pályázati Felhívások megismerése
  • tevékeny részvétel támogatható projektek generálásában
  • támogatási kérelmek komplett összeállítása önállóan
  • a támogatott projektek megvalósításának dokumentálása,
  • elszámolások és beszámolók összeállítása és benyújtása önállóan
  • adatgyűjtés, adatfeldolgozás, szövegszerkesztés, táblázatkezelés
  • harmadik féltől érkező adatok, dokumentumok feldolgozása

Amit kínálunk:

Azonnali kezdési lehetőséggel Pécsett történő munkavégzés egy évtizedes szakmai múlttal rendelkező cégnél, ahol

  • nem alkalmazottak, hanem kollégák vannak,
  • kiszámítható és tervezhető a munkaidőd,
  • nincs céges mobiltelefonod vagy céges laptopod, mert a munkát nem kell hazavinned, nincs homeoffice,
  • minden hónap elején utalva, bejelentve kapod a fizetésed,
  • hosszú távon tervezünk veled, mert cégünk egyik erőssége, hogy a projektmenedzsereink egy-egy projekt teljes életútját lekövetik,
  • általános fejlődési lehetőséget ígérünk beruházások adminisztrációja (pénzügyi, adózási, jogi, eljárási, stb.) területén.

Cserébe elvárjuk:

  • legyen lezárt egyetemi vagy főiskolai végzettséged (nem feltétel a gazdasági végzettség és BA is elegendő)
  • minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat pályázati menedzsment területén
  • legyél motivált, akard a munkádhoz kapcsolódó előző és következő logikai láncszemet is megismerni, mert csak így tudunk mi is fejleszteni, mentorálni Téged,
  • amikor az irodában vagy, koncentrálj a munkára. A közösségi oldalak böngészését, csetelést otthonra tartogasd,
  • legyen középhaladó felhasználói készséged az MS-Word és MS-Excel használata kapcsán,
  • egyértelműen, világosan és célravezetően kommunikálj ügyfeleinkkel és velünk is,
  • legyen B kategóriás jogosítványod, amit aktívan használsz is.

Előnyt jelent:

  • számviteli területen szerzett gyakorlat
  • ÉNGY-s elszámolási rendszer ismerete

Cégünkről tudnod kell:

  • Családi tulajdonban lévő kisvállalkozás vagyunk, ahol a cég tulajdonosai szakmailag is részt vesznek a cég napi munkájában,
  • Létszámunk az évek során folyamatosan bővült,
  • Ez egy új pozíció, nem kieső kolléga helyére kell beülnöd,
  • Nem vagyunk 22. századi trendi munkahely. Nincs ping-pongasztalunk, vagy X-boxunk, homeoffice-ra sincs lehetőség, nem használunk a munkánk során Skype-ot, Messengert vagy Vibert, csak és kizárólag e-mailben és telefonon kommunikálunk
  • Elvárjuk, hogy törzsidőben a kollégáink az irodában legyenek,
  • Cserébe kiszámítható, pontos és bejelentett fizetést adunk,
  • Hiszünk az egymást közti egyenes kommunikációban, a kollégáink mentorálásában,

Pécs