Pályázati szakértő (Budapest)

A pályázati területek között jellemzőek a gazdaságfejlesztési, kutatás-fejlesztési, turisztikai pályázatok, amelyek, projekt előkészítési és megvalósításhoz kapcsolódó projekt menedzsment feladatok egyaránt tartozhatnak.

Pályázati szakértő

Feladatok

  • EU-s és hazai támogatásokhoz kapcsolódó pályázatok elkészítése önállóan, de csapat tagjaként.
  • Beruházási munkálatok előkészítése és lebonyolítása.
  • Üzleti terv elemzés/készítés.
  • Költség-haszon elemzés.
  • Megvalósíthatósági tanulmány készítés.
  • Engedélyek, tervek készíttetése.

Követelmények

  • Legalább 3 éves tapasztalat pályázat előkészítési és megvalósítás támogatási munkákban.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • A felsorolt kiemelt területek közül (gazdaságfejlesztési, kutatás-fejlesztési, turisztikai pályázatok) legalább egyben jártasság
  • terhelhetőség, rugalmasság;
  • képesség a csapatmunkára;
  • reziliencia

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest