Pályázati tanácsadó (Kaposvár), (Budapest)

Az MTOK Magyar Tréning Oktatási Központ Kft-nél a következő munkakörben keresünk kollégákat:

Pályázati tanácsadó

Kollégáink feladatai a következők

  • Pályázatírási és képzési szolgáltatásunk bemutatása az ügyfeleknek
  • Projekt- vagy képzéstervezés közösen az ügyféllel
  • A dokumentáció begyűjtése az ügyfelektől, átadása a pályázatíróknak
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Folyamatok optimalizálása
  • Részvétel tréningjeinken, a teljes pályázati folyamat és az adott pályázatok megismerése

Elvárásaink a jelentkezővel szemben

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év munkatapasztalat
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Eredményorientáltság
  • Motiváltság a folyamatos fejlődésre
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Saját gépjármű, jogosítvány
  • Előnyt jelent az, ha van egy kialakult ügyfélköre, akiket fel tud keresni, azonban az ügyfeleket mi biztosítjuk a jelentkezők számára

Amit a pozíció kínál

  • Magas, bejelentett jövedelem vagy együttműködés vállalkozói jogviszonyban
  • Felelősségteljes, komoly munka egy közvetlen, barát csapat tagjaként
  • Céges laptop biztosítása
  • A legjobb minőségre törekvő csapat tagjaként hatalmas fejlődés és előrelépés lehetősége

Együttműködésünk jellege

  • Főállású munkaviszony, vagy
  • Vállalkozói jogviszony

Munkavégzés helye

Országosan, azonban Kaposvári vagy Budapest, Nádor utcai központtal

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Budapest