Pályázatíró asszisztens (Nyíregyháza)

Pályázatírási és finanszírozási megoldásokat nyújtó cég megbízásából keresünk lendületes és fiatalos csapatukba kollégákat az alábbi pozícióba:

Pályázatíró asszisztens

Elvárások:

  • Szeretnél egy fiatalos, és dinamikus csapat tagja lenni,
  • Érdekelnek az uniós és hazai pályázatok és hosszútávon a pályázatírás, mint szakma elsajátítása,
  • Talpraesettnek és proaktívnak tartod magad,
  • Megoldásokban gondolkozol és nem problémákban,
  • Precíz vagy és csapatjátékos,
  • Rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel,
  • Ambiciózus vagy, és hosszútávon gondolkozol,
  • Szeretsz folyamatosan fejlődni, és tanulni

Feladatok:

  • Komplett pályázati anyagok elkészítésében való aktív részvétel,
  • Részfeladatok elvégzése pályázati folyamatokból,
  • Kapcsolattartás a pályázati közreműködő szervezetekkel,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Pályázatok, szakmai tendenciák, események követése,

, Megbízóról:,

Pályázatírási és finanszírozási területen nyújt kiemelkedő színvonalú szolgáltatást., Ügyfeleink között megtalálhatóak a vállalkozások, önkormányzatok és magánszemélyek egyaránt., A kialakult gazdasági helyzetben megnövekedett ügyféligények miatt, új kollégákat keresünk országosan szinten.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és folyamatos bónuszok,
  • Kellemes munkakörnyezet és ambiciózus, segítőkész kollégák,
  • Rendszeres céges jutalomutazások,
  • Díjmentes betanítás és folyamatos képzés,

, Szeretnél egy dinamikusabba fejlődő, fiatalos csapat tagja lenni?, , Jelentkezz hozzánk!

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Nyíregyháza