Pályázatíró / projektmenedzser (Nyíregyháza)

Pályázatíró / projektmenedzser

Feladatok

EU-s és hazai pályázatok írása, megvalósítás alatt lévő projektek menedzselése (támogatási szerződések előkészítése, kifizetési kérelmek, előrehaladási jelentések, fenntartási jelentések stb. elkészítése)

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 2 év tapasztalat EU-s és hazai pályázatok írásában és projektek megvalósításában
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, aktív járművezetői tapasztalat

Előnyök

  • KKV pályázatok, projektek ismerete
  • CBA készítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai és anyagi fejlődési lehetőség
  • Céges laptop használat
  • Céges autó használat
  • Korlátlan mobilhasználat

Munkavégzés helye

4400 Nyíregyháza, Bocskai u 37/a

Nyíregyháza