Pályázatíró/projektmenedzser (Nyíregyháza)

A hirdetés már lejárt!

Pályázatíró/projektmenedzser munkatársat keresünk!

Társaságunk, a Bereg Konzulting Fejlesztési- és Projektiroda Kft. 11 éve foglalkozik pályázatírással és projektmenedzsmenttel. Elsősorban a mezőgazdaság, az építőipar, és a feldolgozó ipar területén működő KKV ügyfeleink részére kínálunk teljes körű projektmenedzsment szolgáltatásokat, a támogatási lehetőségek feltérképezésétől az optimális projekt javaslat kidolgozásán át a teljes körű megvalósításig. Nyíregyházi irodánkba keresünk pályázatíró/projektmenedzser munkatársat, a cég tevékenységével kapcsolatos, napi szintű operatív és adminisztratív feladatok ellátására. Elsősorban legalább 3 év, releváns szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk!

Leendő kollégánk főbb feladatai:

  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel (elsősorban e-mailben és telefonon)
  • Pályázati projektek előkészítése és megvalósítása során felmerülő szakmai és adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatrögzítés online pályázatkezelő rendszerekben
  • Pályázati, illetve elszámolási dokumentációk összeállításában történő közreműködés
  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Pályázatíró/projektmenedzser kollégák munkájának támogatása
  • A cég egyéb, napi szintű adminisztratív feladataiban történő részvétel (számlázás, dokumentumok archiválása, levelezés bonyolítása)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, szakmai instrukciók alapján
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • Ügyfélközpontú beállítottság, terhelhetőség
  • Pályázatírás, projektmenedzsment, illetve építőipari kivitelezés terén szerzett adminisztratív tapasztalat
  • Online pályázatkezelő rendszerek (EPTK, EMVA E-ügyintézés, NIR) ismerete

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, heti 40 órás munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, megbízható háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza, belvárosi iroda

Fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény megjelölésével.

Nyíregyháza