Parking Enforcement - Back-office (Budapest)

Parking Enforcement - Back-office

Az Asura Technologies Ltd. mesterséges intelligenciára épülő parkolási, forgalomfigyelő és biztonsági rendszereket tervez, fejleszt és telepít világszerte, melyekbe saját fejlesztésű videóanalitikai- és rendszámfelismerő szoftvereinket építjük be. Cégünk világszerte aktív, kiemelt jelentőségű piacunk az Egyesült Államok, stratégiai partnereinken keresztül pedig számos projektben jelen vagyunk Európa és Ázsia több országában. Röviden, ha nálunk dolgozol, itthon teremtesz külföldi trendeket.

Dinamikusan bővülő budapesti irodánkba keressük új, Parking Enforcement - Back-office munkatársunkat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Amerikai parkolókból beérkező büntetések manuális ellenőrzése
  • Saját fejlesztésű rendszerünk magasfokú elsajátítása és használata
  • Az egyénileg kiszabott parkolók napi szintű felügyelete

Elvárások

  • Precizitás, monotóniatűrés
  • Önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség, problémamegoldó képesség
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Személyes fejlődés iránti igény

Előny

  • Komplex gondolkodásmód
  • Azonnali munkába állás
  • Back-office munkakörben és csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszajelzést a munkádról, támogató környezetet
  • Versenyképes fizetést
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört

Budapest