Partner manager (Budapest)

Budapesti mérnökinformatikai kereskedelmi vállalat partner manager munkatársat keres

Budapesti mérnökinformatikai kereskedelmi vállalat

partner manager

munkatársat keres.

FELADATOK:

Olyan kollégát keresünk, aki legalább öt éves tapasztalattal rendelkezik az értékesítés területén, szereti a kihívásokat és az IT technológiai újdonságokat, dinamikus és önjáró személyiség, és szívesen dolgozik informatikai területen közép és nagyvállalatokkal. A kereskedelmi, műszaki Csapat támogatása mellett a napi munkában vevői és Szállítói igények kezelése, ajánlatkészítés, IT projektek szakmai koordinálása, szállítások koordinálása, számlázás a főbb feladatok.Értékesítési és fejlesztési munkatársak támogatása, kapcsolattartás a Megrendelőkkel, Beszállítókkal.

ELVÁRÁSOK:

  • 3-5 év tapasztalat hasonló területen (vonalkód technika, IT kereskedelem)
  • érettségi, vagy középfokú IT szakképesítés
  • Legalább erős alapfokú Angol nyelvismeret, (írás és olvasási készség területén)
  • Alapszinttű informatikai ismeretek HW és SW területén
  • Precizitás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Kiemelt, csapatmunkában való munkavégzés
  • Sikerorientáltság, értékesítés- és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Önállóság, megbízhatóság, pontosság, kreativitás
  • Affinitás az új IT trendek és a digitális technológiák iránt
  • Gyors tanulási készség

ElŐNYÖK:

  • Mérnökinformatikai területen szerzett 3 évnél hosszabb munka tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Projekt menedzsment alapismereteket
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Gyakorlati műszaki tapasztalat IT területen
  • Műszerész végzettség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

Az önéletrajzok mellé motivációs levél írása szükséges.

Budapest