Partner menedzser (egyedi szoftver termékek) (Budapest)

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. Több, mint 30 éves szakmai tapasztalattal, több mint 300 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, több mint 4000 vállalatot, és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

Partner menedzser (egyedi szoftver termékek)

Feladatok

  • A vállalat egyedi szoftver termékeinek és hozzá kapcsolódó szolgáltatásainak értékesítése,
  • az értékesítési folyamatba bekerülő ügyletek teljes körű felügyelete, az előrehaladás támogatása, az ügyfél folyamatos tájékoztatása, visszajelzések beépítése
  • lehetséges partnerek proaktív megszólítása, az új üzleti lehetőségek felkutatása, az ügyfélkör folyamatos bővítése, kapcsolatépítés
  • meglévő partneri kapcsolatok bővítése további beruházási szándékok feltárásával
  • árajánlatok összeállítása, nyomon követése
  • szoftverbemutatók szervezése, termékek és szolgáltatások bemutatása
  • a cég rendszeres képviselete szakmai rendezvényeken, konferenciákon
  • részvétel tendermeghívásokban

Követelmények

  • Legalább 3 év vállalati, B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • ERP értékesítésben való jártasság
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Konzultatív értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Proaktivitás
  • Humánügyviteli szoftver ismerete előny

Amit kínálunk

  • home office lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • összetartó csapat
  • versenyképes, többelemű juttatási csomag
  • rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest