PATIKA és ORVOSLÁTOGATÓ (Gödöllő)

A svéd tulajdonú QANTASCOPE HUNGARY orvosdiagnosztikai cég gödöllői bázissal munkatársakat keres

PATIKA és ORVOSLÁTOGATÓ - kereskedelmi képviselő

pozíció betöltésére

Elvárások:

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • szakirányú végzettség, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség
  • laboratóriumi tapasztalat előny
  • angol társalgási szintű nyelvtudás előny

Feladatkör:

  • Labordiagnosztikai szolgáltatások és termékek kereskedelmi képviselete
  • új ügyfelek felderítése
  • folyamatos vevőlátogatás
  • konferencián való részvétel
  • marketing stratégia felállítás
  • beszámolók készítése

A pozíciót betöltő kolléga fő feladata patikák, laboratóriumok és orvosok látogatása Magyarország egész területén. A hozzá tartozó humán- és állatdiagnosztikai termékek, valamint laboratóriumi szolgáltatások népszerűsítése, vevőkkel történő megismertetése, valamint a vevők igényeinek felderítése. Kreatív, dinamikus, munkatársat keresünk, aki jó kommunikációs képességgel rendelkezik és szeret utazni. Laboratóriumi tapasztalat, egészségügyi vagy biológus végzettség előnyt jelent.

Ajánlani tudunk:

  • versenyképes fizetés
  • fejlődési lehetőségek
  • kellemes munkakörnyezet
  • dinamikus, összeszokott csapat

Jelentkezés: Küldje el fényképes önéletrajzát.

Jelentkezési határidő: 2023. február 24.

Gödöllő