Patikalátogató (Budapest)

AZ ÖN ÚJ CÉGE:

Egyike Európa 5 legnagyobb vény nélkül kapható termékeket gyártó vállalatának, jelenleg 35 országban van jelen. A belgiumi központú vállalat a vény nélkül kapható gyógyszerek (OTC), orvostechnikai eszközök és kozmetikumok piacának egyik meghatározó szereplője.

Patikalátogató

AZ ÚJ PATIKALÁTOGATÓ FELADATAI LESZNEK:

  • meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, új partnerkapcsolatok kiépítése Budapesten
  • gyógyszertárak/viszonteladó partnerek rendszeres látogatása
  • POS anyagok kihelyezése, polckép ellenőrzése
  • rendelésfelvétel és a látogatások adatainak rögzítése CRM rendszerben
  • ügyfelek rendszeres tájékoztatása árak, promóciók és termékbevezetések tekintetében
  • gyógyszertári adatbázis kezelése, frissítése
  • OTC-s készítmények promóciója, a cég mindenkori sales és marketing stratégiája, prioritási irányelvei szerint

ELVÁRÁSOK A LEENDŐ PATIKALÁTOGATÓ FELÉ:

  • minimum 1 év patikalátogatói tapasztalat
  • határozott, céltudatos, siker-orientált személyiség,
  • jó értékesítési készség
  • megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség
  • hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • kiváló kommunikációs képesség
  • B-kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AMIRE SZÁMÍTHAT PARTNERÜNKTŐL:

  • Motiváló fizetési csomag
  • Autó, laptop, telefon
  • Támogató munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

Budapest