Patikalátogató – étrend kiegészítők (Fejér vármegye), (Győr-Moson-Sopron vármegye), (Veszprém vármegye), (Vas vármegye), (Zala vármegye)

Patikalátogató – étrend kiegészítők

A Pharma Nord egyike Európa vezető étrend-kiegészítő és gyógyszergyártó vállalatainak. Az egészséges életmód megismertetése nagyon fontos számunkra. Annak a kommunikálására törekszünk, hogy az étrend-kiegészítők használata a megelőzésben nagyon fontos, és ennek eléréséhez a minőségi és tudományosan dokumentált termékeink lehetőséget nyújtanak.

Patikalátogató munkatársat keresünk Észak-nyugat magyarországi területre. Fejér, Veszprém, Győr-Moson Sopron, Vas és Zala megyékre.

A jelentkezőnél elvárás, hogy érdeklődjön az egészséges életmód iránt és rendelkezzen a cég és a pozíció iránti elkötelezettséggel.

Feladat meghatározás

• Gyógyszertárak látogatása napi rendszerességgel
• Értékesítési feladatok végzése megadott terv alapján napi rendszerességgel
• Dekorációs anyagok kihelyezése gyógyszertárakban

• Tréningek tartása gyógyszertárakban
• Egyéb a munkaköri leírásban meghatározott feladatok végzése gyógyszertárakban
• Adminisztrációs feladatok ellátása
• Oktatásokon való részvétel

Végzettség

Felsőfokú végzettség elvárt. A feladat elvégzéséhez jó kommunikációs képesség és csapatjátékos mentalitás szükséges. Elvárt a minimum középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban. Munkatapasztalat értékesítési területen elvárt. Vezetési gyakorlat elvárt. A jelentkezőnek fejlődési lehetőséget nyújtunk mind szakmai, mind pedig személyes szinten.

A Pharma Nord kihívásokkal teli és érdekes munkát kínál fiatal, lendületes csapat tagjaként. A Pharma Nordnak komoly növekedési és fejlesztési terve van a magyar piacon, budapesti irodájában jelenleg 7 fő dolgozik.

Amennyiben kérdése van a munkával kapcsolatban, kérjük hívja Porzsolt Péter country managert telefon: +36 20 5633450.

Kérjük önéletrajzát és motivációs levelét postai úton küldje el a Pharma Nord irodába.
Cím: 1139 Budapest, Váci út 95. Határidő 2024. június 20.

A borítékra írja rá: Patika látogató Észak-Nyugat Magyarország.

A Pharma Nord Európa egyik vezető étrend-kiegészítő és gyógyszergyártó vállalata. Központi irodája Dániában található, 25 leányvállalata és 20 üzleti partnere van világszerte. A Pharma Nord termékeit forgalmazzák Európában, a Közel-Keleten és a gyorsan növekedő piacokon Ázsiában, valamint Oroszországban és az USA-ban.