PCB layout fejlesztőmérnök (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk Áramkör tervezőmérnököt:

Áramkör tervezőmérnök

Feladatok

  • Komplex nyomtatott áramkörök tervezése és módosítása;
  • Gyártáshoz szükséges adatok generálása;
  • PCB dokumentációk készítése, módosítása;
  • Munkavégzés nemzetközi projektteamekben;
  • Szoros együttműködés a nemzetközi termékfejlesztéssel és gyártással;
  • Határidők betartása.

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás
  • Mechatronikai mérnöki vagy villamosmérnöki végzettség

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Támogató munkakörnyezet

Előnyök

  • Német nyelvtudás
  • PCB tervezésben szerzett gyakorlat
  • Zuken tervezőrendszer ismerete
  • EMC ismeretek
  • PCB gyártástechnológia naprakész ismerete
  • 3D CAD: Solidworks/ Pro E, Creo ismeretek

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém