Pénztáros (Miskolc)

Mind-Diák Szövetkezet

Kereskedelmi partnerünk Miskolcon több áruházat üzemeltet, ahol már több mint 100 diákunknak adott órarendhez igazodó munkalehetőséget. Csatlakozz Te is!

Pénztáros

Feladatok

  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés
  • 17. betöltött életév

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig változó beosztásban, ráéréshez igazítva
  • Heti legalább 3-4 alkalom, minimum 20-30 óra között

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.603-2451 Ft/óra
  • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc