Pénztáros (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az Ezüsthajó Kft. minőségi termékeikkel az otthon biztonságát és kényelmét nyújtja kamionosok számára. 30 éve több ezer termékükkel egyet jelentenek a megbízhatósággal. Legyél a csapatuk része!

Pénztáros

Feladatok

  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vevők és ügyfelek tájékoztatása, segítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között végezhető diákmunka
  • Heti 16-24 óra vállalása
  • Heti minimum 2-3 teljes nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2100 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Egészségügyi kiskönyv megléte

Munkavégzés helye

Budapest XXIII.

Budapest