Pénztáros (Dunaharaszti)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk egy nemzetközi szinten elismert, sikeres kiskereskedelmi áruházlánc, amely az egyik legnagyobb munkaadók egyike Magyarországon. Nagy figyelmet fordítanak a dolgozóik biztonságára és évente több tízezer diáknak biztosítanak munkalehetőséget áruházaikban.

Pénztáros

Feladatok

  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 17. életév

Munkaidő

  • Péntek-Szombat-Vasárnap, napi 4-6-8 órában végezhető diákmunka
  • 06:00-22:00 között

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.693 Ft/óra alapbér; 18:00 óra után: bruttó 1.937 Ft
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1693 Ft lesz
  • Rugalmas, heti szinten egyeztetett beosztások
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Dunaharaszti