Pénztáros (Debrecen)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben jelent meg Magyarországon. Világszerte 5381 üzletet üzemeltet. Nagy figyelmet fordítanak a dolgozóik biztonságára és évente több tízezer diáknak biztosítanak munkalehetőséget áruházaikban. Csatlakozz Te is a csapathoz!

Pénztáros

Feladatok

  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 06:00-21:00 között
  • Minimum heti 2-3 nap vállalása, napi 6-8 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1603-2451 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1603-2451 Ft/óra lesz
  • Rugalmas, heti szinten egyeztetett beosztások
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Érvényes egészségügyi kiskönyv megléte
  • Pénztárgép kezelési tapasztalat
  • 1 éven belüli tüdőszűrő megléte

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen