Pénztáros / pénzügyintéző (Fót)

A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. fóti telephelyére, magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársat keresünk, akit vezetőségünk messzemenőkig támogat a szükséges folyamatos képzéssel, személyi, tárgyi feltételek és a megfelelő munkakörnyezet biztosításával.

A Jász-Plasztik Autócentrum csapatába

Pénztáros / pénzügyintéző munkatársat keresünk.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség érettségivel
  • megnyerő személyiség
  • igényes megjelenés
  • magas fokú precizitás
  • kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képességekkel rendelkező, nyitott személyiség
  • képesség önálló munkavégzésre
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • erkölcsi bizonyítvány
  • hajlandóság esetenkénti szombati munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • vezetői támogatás
  • versenyképes fix bérezés és cafetéria
  • prémium szintű munkakörülmények
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Fót ( M0-M3 csomópont)

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje el nekünk a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással a „pénzügyintéző pozíció" megjelöléssel.

Jelentkezését köszönjük!

Fót