Pénztáros/Büfés (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Munkahelyi étkeztetéssel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pénztáros/Büfés

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Pénztárgép kezelése,
  • Dolgozók udvarias, magas szintű kiszolgálása a büfé kínálatából,
  • Munkaterület tisztán tartása.

Önt keressük, ha:

  • Kereskedelmi végzettséggel rendelkezik,
  • Pultos vagy büfés munkakörben szerzett tapasztalatot,
  • Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség jellemzi Önt.

Amit kínálunk:

  • 2 műszakos, napi 8 órás munkavégzés,
  • Hétfőtől péntekig tartó munkahét (egy hét délelőtt, egy hét délután felosztásban),
  • Túlóra lehetőség,
  • Étkezési lehetőség biztosítása,
  • Munkába járás támogatása,
  • Kiszámítható, hosszútávú munkavégzés.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Miskolc