Pénzügy – számviteli munkatárs (Miskolc)

Multinacionális gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pénzügy – számviteli munkatárs

Feladatok:

  • Létszámgazdálkodással kapcsolatos feladatok elvégzése (munkaerő tervezés, beléptetés, utánkövetés, stb.)
  • A vállalat nyitott pozícióira toborzási tevékenység szervezése, elvégzése,
  • Külső-belső kapcsolattartás (jelentkezőkkel, külső szolgáltatókkal, társosztályokkal),
  • Munkaügyi adminisztráció precíz elvégzése,
  • Cafetéria nyilatkoztatás, ill. Cafetéria nyilvántartás vezetése,
  • Képzési igények felmérése, képzések szervezése,
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése,
  • GDPR szabályozással kapcsolatos koordinációs feladatok elvégzése,
  • Jelentések, kimutatások, prezentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (elsősorban közgazdasági végzettség, HR szakirány előny),
  • Angol nyelv magabiztos ismerete,
  • Legalább 2 év HR területen szerzett tapasztalat,
  • Stabil számítástechnikai ismeretek (Excel kiemelten),
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Önálló, megoldásorientált munkavégzés,
  • HR-szakmai érdeklődés, fejlődési igény,
  • Bérszámfejtési és TB ismeretek előnyt jelentenek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, a cég eredményeivel arányos bónusz,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség a vállalaton belül.

Munkavégzés helye: Miskolc közvetlen környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc