Pénzügyes és adminisztrációs munkatárs (Budapest)

Budapesti székhelyű cégcsoportunkhoz keresünk "pénzügyes és adminisztrációs munkatársat" 8 órában

A hirdetés már lejárt!

Professzionális repülőgép szimulátorok gyártásával és pilóta képzések szervezésével foglalkozó cégcsoportunkhoz keresünk „Pénzügyes és adminisztrációs munkatársat” teljes munkaidőben.

Feladatok

  • beérkező számlák ellenőrzése, szkennelése, rögzítése
  • partneri kiszámlázások, számlázási feladatok
  • banki utalások elvégzése
  • házi pénztár kezelése
  • részvétel a havi és éves zárásokban
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése, riportok, elemzések készítése, adatszolgáltatás a könyvelés és a cégvezetés felé
  • kapcsolattartás a könyvelővel
  • szigorú számadású nyomtatványok nyilvántartásának vezetése, kezelése

Elvárások:

  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kiváló számítógépes ismeretek, MS Office használata (Excel magas szintű ismerete kiemelten fontos)
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • precíz, felelősségteljes, pontos munkavégzés

Előny:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség
  • számviteli-, adózási jogszabályok naprakész ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • előrelépési lehetőség
  • szakmai képzés
  • jó hangulatú, fiatalos csapat
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • 1191 Budapest Üllői út 206

Budapest