Pénzügyi adminisztráció Refund területen (Budapest)

Szeretnél egy szuper közösség tagja lenni?

Szeretnél egy nemzetközi cégben tapasztalatot szerezni?

Partnercégünk, az AirFrance-KLM FSSC Refund területre munkatársat keres angol nyelvtudással.

Pénzügyi adminisztráció Refund területen

Feladatok

fel nem használt repülőjegyek visszatérítési kérelmeinek vizsgálata

visszatérítés összegének kalkulációja

kifizetésre való előkészítés

kapcsolattartás utazási irodákkal, ügyfélszolgálatokkal

kommunikáció angol nyelven (főleg írásban)

Követelmények

befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség

középfokú angol nyelvtudás

affinitás a számokhoz

precízitás

gyors tanulási készség

Amit kínálunk

versenyképes juttatási csomag, cafetéria

rugalmas munkarend

home office lehetőség hosszú távon is

szakmai fejlődési lehetőség

egy motiváló, barátságos, támogató csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest